ERZ-V05D270
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V05D270
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 17 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Surge Energy Rating : 900 mJ
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 60 V
Series : V
Varistor Voltage : 27 VDC
Voltage Rating DC : 22 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 1450 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 27V 125A ZNR SUR ABSORBER 5MM